Cześć!
W ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży, zapraszamy Was – młodych z Opolszczyzny – do BEZPŁATNEGO udziału w projekcji filmu „Sound of Metal”, zdobywcy 2 oskarów, 13 innych nagród i 26 nominacji.
Spotkajmy się NA ŻYWO w Kinie Meduza w Opolu w niedzielę 30 maja o godzinie 14:30. Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1cDtSd0gv
Po filmie odbędzie się krótka debata „Sound of Youth” wraz z tworzeniem moodboardów w nawiązaniu do filmu i zdrowia psychicznego młodzieży, radzenia sobie z niepełnosprawnościami i problemach młodzieży z mniejszymi szansami.
To także okazja do podzielenia się swoimi ogólnymi przemyśleniami na temat sytuacji młodych – problemach, potrzebach, inspiracjach. Chcemy usłyszeć głos młodych!
Obowiązują zapisy poprzez formularz Google. Mamy 40 miejsc – kto pierwszy ten lepszy! Zapisy do godz. 10:00 niedzielę.
Opis filmu:
„Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.”